Yunus Mallı transferinde son dakika! Galatasaray derken…

Yunus Mallı transferinde son dakika! Galatasaray derken...

Trabzonspor’da transfer operasyonu başlarken, öncelikli ihtiyaç orta saha. Buraya 2 hatta 3 takviye yapılması gündemde. Hedefteki oyunculardan biri oldukça tanıdık: Yunus Mallı. Sezon başında da transferi hedeflenen ancak o dönemde Wolfsburg’da kalıp, şansını denemek isteyen 28 yaşındaki Milli yıldız, Bundesliga ekibinde gözden çıkarıldı. Ligde sadece 1 maçta forma giyen, 5 karşılaşmada kadroya bile giremeyen Yunus, Ocak’ta ayrılacak.

Trabzonspordan Okay Yokuşlu ve Berat Özdemir atağı

Trabzonspor’dan Okay Yokuşlu ve Berat Özdemir atağı

Bonservis sorunu yok

Wolfsburg’un, sezon sonunda mukavelesi bitecek başarılı futbolcu için bonservis talep etmesi beklenmiyor. Almanlar, oyuncunun maaş maliyetinden kurtulmak istiyor. Daha önce adı Galatasaray’la da anılan Yunus’un şu anda Türkiye’deki en ciddi talibinin Trabzonspor olduğu öğrenildi. Teknik direktör Abdullah Avcı’nın hem kanatlarda hem de 10 numarada görev yapabildiği için Yunus’u takımında görmeyi hedeflediği belirtildi.

Fenerbahçe ve Trabzonsporun istediği Philip Zinckernagelden transfer açıklaması

Fenerbahçe ve Trabzonspor’un istediği Philip Zinckernagel’den transfer açıklaması

A Milli Takım için…

class=’cf’>

Pandemi nedeniyle ertelenen ve yazın düzenlenecek olan EURO 2020’de yeniden A Milli Takım kadrosunda yer almak isteyen Yunus Mallı, bunun için Türkiye’ye gelip, göz önünde olmayı düşünüyor. Yönetimin, oyuncunun temsilciliğini yapan menaceri İlhan Mallı ile temasları sürdürdüğü öğrenilirken, Yunus’u ikna konusunda gerekirse Abdullah Avcı’nın bizzat devreye girebileceği öğrenildi. (Fanatik)

Yunus Mallı transferinde son dakika Galatasaray derken...

250 TL’ye varan “Hoş geldin bonusu” Misli.com’da! Hemen üye ol…

Author: ahmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir