Yeşim Salkım mayoyla yakalandı muhabirleri fena fırçaladı!

88 Gösterim

0   0

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım tatil sezonunu kızlarıyla Bodrum'da açtı. Kızları Gizem ve Meryem Ada'yla denizin ve güneşin keyfini çıkaran Salkım, objektiflere böyle yansıdı. Görüntülendiğini farkeden Salkım, kameralara dönerek, “Beni mayoyla çekip ne yapacaksınız? Görüntü ortada… Sesimle kazanan bir sanatçıyım, fiziğimle değil. Beni değerlendirenler sesime baksın” ifadelerini kullandı.

ÖPÜCÜK YAĞMURU: Kızları Gizem Düzbaş ve Meryem Ada ile Gölköy'de denize giren sanatçının keyfi yerindeydiŞarkıcı, deniz kızı kıyafeti giyen 7 yaşındaki kızı Meryem Ada'ya yüzme öğretirken de objektife böyle yansıdı. Yeşim Salkım gözünü küçük kızından ayırmadı.

Yeşim Salkım, ilk eşi Mustafa İmre’den olan büyük kızı Gizem’i geçen yıl Ozan Düzbaş ile evlendirmişti. Oyuncu Hakan Eratik’ten dünyaya gelen kızı Meryem Ada ise 8 yaşında. Bodrum’da ailesi ile tatil yapan Yeşim Salkım önceki gün Gölköy Lavinya Beach’te denize girdi. Yanında kızları, damadı ve dünürleri Ahmet-Yeter Düzbaş da vardı.

Ahmet Düzbaş, Ozan Düzbaş, Meryem Ada, Yeşim Salkım, Gizem, Yeter Düzbaş

#Ünlü #şarkıcı #Yeşim #Salkım #tatil #sezonunu #kızlarıyla #Bodrum'da #açtı #Kızları #Gizem #ve #Meryem #Ada'yla #denizin #ve #güneşin #keyfini #çıkaran #Salkım #objektiflere #böyle #yansıdı #Görüntülendiğini #farkeden #Salkım #kameralara
Daha Fazla Göster
Yorumlar