Yatak Görüntüleri Kraliyet Ailesini Kızdırdı!,Meghan Markle Prens Harry'nin O Görüntüleri.. Vitrin

72 Gösterim

0   0

Dünya çalkalanıyor Meghan Markle Prens Harry'nin yatak görüntüleri kıyamet kopardı
İngiliz Kraliyet Ailesi'nin çapkın bekarı olarak nam salan Prens Harry, kısa bir süre önce, ABD'li oyuncu Megan Markle ile hayatını birleştirmişti. Öncesi ve sonrasıyla çok konuşulan Royal Wedding etkileri hala devam ediyor. Her adımları merakla takip edilen Prens Harry ve Megan Markle çiftinin bir süre daha rahat olması beklenmiyor. Öyle ki bir televizyon kanalında yayınlanan Prens Harry ve Megan Markle'ın görüntüleri kıyametleri kopardı.

Evlendikleri günden beri dünyanın gündeminden düşmeyen Meghan Markle ve Prens Harry bu defa da hayatlarını konu alan televizyon filmiyle gündemde. Filmdeki yatak sahneleri kraliyeti karıştırdı. Oyuncuların benzerlikleri görenleri hayrete düşürdü.

Çiftin hayat öyküsünü anlatan Harry &Meghan: A Royal Romance adlı filmin yönetmeni Menhaj Huda, Vanity Fair dergisine verdiği röportajda 'İngiliz kraliyet ailesinin filmdeki yatak odası sahneleri yüzünden derin endişeler taşıdığını' söyledi.

Huda 'Karımın yakın bir arkadaşı sarayın basın bürosunda çalışıyor. Onun bize verdiği bilgiler bu yönde' diye konuştu. Filmin yapımcısı Meredith Finn ise kraliyet ailesinin endişelerini çok da umursamadığını belirtti. Finn 'Bırakın endişe etsinler' dedi.

Harry & Meghan: A Royal Romance'ın senaryo yazarı Scarlet Lacey ise biraz daha 'politik' konuştu: Lacey, 'Kraliyet ailesi filmde neler anlatılacağının farkında. O yüzden olaya bir de bu açıdan bakalım' açıklamasında bulundu.

Meghan Markle'ı Parisa Fitz-Henley, Prens Harry'yi de Murray Fraser'ın canlandırdığı filmde çiftin çocukluk yıllarına da göndermeler yapılıyor.

#İngiliz #Kraliyet #Ailesi'nin #çapkın #bekarı #olarak #nam #salan #Prens #Harry #kısa #bir #süre #önce #ABD'li #oyuncu #Megan #Markle #ile #hayatını #birleştirmişti #Öncesi #ve #sonrasıyla #çok #konuşulan #Royal #Wedding #etkileri #hala #devam #ediyor #Her #adımları #merakla #takip #edilen #Prens #Harry #ve #Megan #Markle #çiftinin #bir #süre #daha #rahat #olması #beklenmiyor #Öyle #ki #bir #televizyon #kanalında #yayınlanan #Prens #Harry #ve #Megan #Markle'ın #görüntüleri #kıyametleri #kopardı#htube #tv #htubetv #htube #magazin #haber #güncel #sondakika #söylemezsemolmaz #duymayankalmasın #artıksusma #söylemezsem #olmaz #soylemezsenolmaz #duymayan #kalmasın #artık #susma #2018

►ABONE OL: https://goo.gl/tQaWT9
►İKİNCİ KANALIMA ABONE OL: https://goo.gl/W5heP3
►PAYLAŞ, BEĞEN & YORUM İÇİN: https://youtu.be/Upf31CLv55s
Daha Fazla Göster
Yorumlar