Yakalandı! İşte Survivor'da öldürülen Alper Baycın'ın katili

88 Gösterim

0   0

Türkiye, TV 8'in fenomen yarışma programı Survivor'daki ölümü konuşuyor. Acun Ilcalı'nın önce Instagram hesabından, ardından Survivor'ın yayın saatin yaptığı açıklama herkesi şoke etti. Dominik Cumhuriyet'inde çekimleri yapılan Survivor ekibinde görev alan Alper Baycın, kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Alper Baycın'ın katilinin yakalandığı iddia edildi.

Dün gece sosyal medyada Acun Ilıcalı'nın yayınladığı bir mesaj izleyenleri ve takipçileri şoke etti. Survivor'un çekim ekibinde yer alan 24 yaşındaki Alper Baycın'ın uğradığı bir saldırı sonucunda hayatını kaybettiğini duyuran Acun Ilıcalı, daha sonra canlı yayın ile acı olayı anlatarak izleyicilere durumu bildirdi. Acun Ilıcalı'nın oldukça üzgün ve konuşmakta zorluk çekmesi dikkat çekti. Bu acı olayın ardından yarışmanın Kıbrıs canlı yayını iptal edildi.

KATİL YAKALANDI; Öte yandan Alper Baycın’ı kalbinden bıçaklayarak öldüren zanlılardan birinin görüntüsü ortaya çıktı. Dominik’teki bir kanalda fotoğrafı yayınlanan zanlının, gasp amacıyla Baycın’a saldırdığı belirtildi. Cinayet nedeniyle iki kişi gözaltına alındı.

NELER OLMUŞTU; Dominik Cumhuriyeti'nde çekimleri devam eden ve TV8'de yayınlanan Survivor ekibinde görevli Alper Baycın, iddiaya göre Las Terrenas bölgesinde işten çıktıktan sonra sokak ortasında 2 kişinin saldırısına uğradı. Alper Baycın, çantasını gasp etmeye çalışan iki saldırgana direnince arbede yaşandı.

Yaşanan boğuşma sırasında saldırganlardan biri Baycın’ı kalbinden bıçakladı. Baycın, aldığı bıçak darbeleri ile olay yerinde yaşamını yitirirken, kaçan saldırganlar ise polis tarafından yakalandı. Nişanlı olduğu öğrenilen Baycın’ın, Ilıcalı’nın en yakın ekibinden olduğu belirtildi.

Acun Ilıcalı, Baycın’ın öldürülmesi ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Olaydan büyük üzüntü yaşadığını ifade eden Ilıcalı, 'Değerli çalışma arkadaşımız, genç kardeşim Alper Baycın’ı hain bir saldırı sonucu kaybettik. Yaşadığımız acı ve üzüntüyü kelimelerle tarif edemem. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanın cennet olsun Alper Kardeşim' dedi.

#Türkiye #TV #8'in #fenomen #yarışma #programı #Survivor'daki #ölümü #konuşuyor #Acun #Ilcalı'nın #önce #Instagram #hesabından #ardından #Survivor'ın #yayın #saatin #yaptığı #açıklama #herkesi
Daha Fazla Göster
Yorumlar