Show TV'nin Yeni Gelin'i Jessica May gerçekten gelin oldu gelinliğine bakın

66 Gösterim

0   0

Show Tv ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisi ile gönüllere taht kuran Brezilyalı oyuncu Jessica May, uzun süredir birlikte olduğu Hüseyin Kara ile ülkesi Brezilya'da evlendi. Jessica May ve Hüseyin Kara düğünlerinden çok özel fotoğrafları Instagram hesaplarından paylaştı. Jessica May'in gelinliği ise sosyal medya kullanıcıları tarafından çok beğenildi.

SHOW TV'nin sevilen dizisi 'Yeni Gelin'in Brezilyalı yıldızı Jessica May, fotoğrafçı sevgilisi Hüseyin Kara ile Brezilya'da evlendi. Parana bölgesindeki Amazon Eventos'ta düzenlenen törenle dünya evine giren çiftin aileleri düğünde hazır bulundu. Görkemli düğünün fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı.

JESSİCA MAY KİMDİR; Jessica May, 5 Aralık 1993 yılında Paranacity'de doğdu. Kitap okumak ve ata binmeyi seven Jessica, 1. 75 boyunda, yeşil gözlü ve yay burcudur. Biyolojik Bilimler Bölümü'nü kazanan Jessica May, kariyerine model olarak devam etmek için eğitim hayatına ara verdi. Köpekleri çok seven Jessica May, özellikle sokak köpeklerine elinden geldiğince bakmaya çalışıyor. En büyük hayallerinden biri sokakta bulduğu köpeklerden bir hayvan çiftliği kurmak.

15 yaşına kadar çiftlikte büyüyen Jessica'nın öğretmen olan annesi ve çiftçi olan babası Brezilyalıdır. Ayrıca veterinerlik okuyan bir erkek kardeşi vardır. Türkiye'yi gezmekten ve farklı kültürleri tanımaktan keyif alan Jessica'nın farklı şehirleri görmek, sıcak ilişkiler kurmak yapmak istediği planları arasında.

#Show #Tv #ekranlarında #yayınlanan #Yeni #Gelin #dizisi #ile #gönüllere #taht #kuran #Brezilya#oyuncu #Jessica #May #uzun #süredir #birlikte #olduğu #Hüseyin #Kara #ile #ülkesi #Brezilya'da #evlendi #Jessica #May #ve #Hüseyin #Kara #düğünlerinden #çok #özel #fotoğrafları #Instagram #hesaplarından #paylaştı #Jessica #May'in #gelinliği #ise #sosyal #medya #kullanıcıları #tarafından #çok #beğenildi#htube #tv #htubetv #htube #magazin #haber #güncel #sondakika #söylemezsemolmaz #duymayankalmasin #artiksusma #söylemezsem #olmaz #soylemezsenolmaz #duymayan #kalmasin #artik #susma
Daha Fazla Göster
Yorumlar