Olayın Aslını İzleyin! Çiğ Köfteci Ali Usta'dan Dayak Yiyen Gençlerden Şaşırtan Açıklama

16 Gösterim

0   0

Çiğ köfteci Ali Usta'nın dükkanının önünde şarkı söyledikleri için şiddet gören çocuklar, günler sonra yaptıkları açıklamada televizyon kanallarının kendilerini zorladıklarını hatta şarkının sözlerini bile onların yazdığını söyledi.

Dükkanının önünde şarkı söyleyen çocuklara vurduğu görüntülerle gündeme oturan ve davalık olan çiğ köfteci Ali Usta'nın bir oyuna kurban gittiği ortaya çıktı. Dayak yedikleri iddia edilen çocuklar,televizyon kanallarının kendilerini zorladıklarını söyledi.

ŞARKI SÖYLEYEN ÇOCUKLARIN KAFALARINA VURMUŞTU

Geçtiğimiz günlerde bir grup genç çiğ köfteci Ali Usta'nın dükkanının önünde görüntü çekip sosyal medyada paylaşmak istemişti. Arkadaşları kayıttayken gitar çalıp şarkı söylemeye başlayan gençlerin yanına Ali Usta gelerek kafalarına vurmuştu. Bu görüntüler sosyal medya kullanıcıları tarafından çok konuşulmuş ve davalık olmuştu.

KANALLARIN OYUNU ÇIKTI

Bir çok kanalda 'Ali Usta'nın gerçek yüzü' adı altında çıkan haberlere adeta linç edildi. Ali Usta, hakkında çıkan haberlerden sonra şarkı söyleyen çocuklara ulaştı. Ali Usta'nın yanına gelerek olayın iç yüzünü anlatan gençler, her şeyi bir senaryo olduğunu, televizyon kanallarının kendilerini zorladıklarını söyledi.

'ŞARKININ İKİ KITASINI MUHABİRLER YAZDI'

Sözlerine devam eden gençlerden biri, 'Ali Usta için yazılan şarkının iki kıtasını muhabirler yazdı. Amaçları bizim üstümüzden prim yapmaktı. Amaçlarına da ulaştılar.' dedi.

#ÇiğKöfteciAliUsta, #AliUsta, #ÇocukAdam,

Televizyon,Grup Genç,Genç,prim,TV,Her Şeyi Muhabirler Yaptırdı,Çiğ Köfteci Ali Usta,Tokat,Dove,ali usta çırak,youtuber,çiğköfteci ali usta gitar,çocuk adam,çiğköfteci ali,çiğköfte,çiğ köfteci ali usta,ali ustayı çıldırttım,çiğköfteci ali usta,çiğköfteci ali usta kavga,ali usta eminönü,ali ustayı gitarcı çocuklar suç duyurusunda bulundu,ali usta gitarcı gencler,ali usta gitarcı çocukları dövdü,ali usta açıklama,ali usta gitarcı çocuklar açıklama.
Daha Fazla Göster
Yorumlar