İphone Kullanıcılarının Bilmesi Gereken Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 2018

72 Gösterim

0   0

Sosyal medyada artık günde milyonlarca fotoğraf paylaşıyor. İnsanların günlük normal aktivitelerinden biri haline gelmiş olan fotoğraf paylaşmak ve öncesinde fotoğraf düzenlemekte önem kazanmış durumda. Bizde sizler için İphone’da kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamalarını bu videoda derledik. İyi Seyirler.

Videoyu beğendiyseniz beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın.

Snapseed

Başarısı Google tarafından da fark edilen ve satın alınan Snapseed, fotoğraf düzenleme için harika bir kullanıcı arayüzü sunuyor.

Ekrandaki parmak hareketlerinizle menülere kolayca erişip ayar yapabildiğiniz uygulama, kusursuz çalışmasıyla da gönüllerde taht kuruyor.

Sivilce ve çeşitli lekeleri giderebildiği için instagrama atacağınız fotoğraflar için yararlı olabilcek bir uygulama.

Filtreleri, sanatsal efektleri ve çerçeveleri ile fotoğraflarınızı daha da geliştirme olanağına da sahipsiniz. Ücretsiz olan Snapseed olmazsa olmaz bir uygulama.
Enlight

2017 yılında Apple Tasarım Ödülü Kazananı olan Enlight, her türlü fotoğraf düzenleme aracını eksiksiz olarak sunuyor.
Kırpma, boyutlandırma, yeniden konumlandırma ve gelişmiş rötuş yetenekleriyle de uygulama dikkat çekiyor.

Çift pozlama, kusursuz siyah beyaz dönüştürme, analog ve çift filtreler, maskelerve özel eğriler kontrolü ile fotoğraf üzerinde hakimiyet sorunu yaşamayacaksınız. Akıllı Fotoğraf Düzeltme özelliği ise anında aşırı veya az pozlanmış fotoğrafları düzeltebiliyor.


Afterlight 2

Popüler Afterlight uygulamasının tamamen yenilenmiş hali olan Afterlight 2daha iyi kullanıcı arayüzü ve yepyeni özellikleri ile öne çıkıyor. Fotoğraf düzenleme deneyimini en iyi şekilde sağlayan uygulama gelişmiş araçlar, toz ve ışık sızması dolguları, metin ekleme, filtre koleksiyonu ve filtre düzenlemedetaylarına sahip.


VSCO

Hem fotoğraflara hem de videolara filtre ekleyebileceğiniz VSCO, topluluk odaklı özellikleriyle de fark yaratıyor. Üstün fotoğraf düzenleme araçlarına sahip olan uygulama yıllık üyelik sistemine de sahip. Böylece daha fazla araca ve topluluk içeriklerine erişme olanağına sahip olabiliyorsunuz.

Sanatsal efektleri oldukça dikkat çekici olan VSCO ile filtrelerin etkisini ayarlamak da mümkün. Hatta fotoğrafınızın tüm detaylarını ince ince ayarlayabilirsiniz. Özel diyafram ve odaklanma kontrolleri ile uygulama favori kamera uygulamanız haline bile dönüşebilir.

Son olarak bu tarz videoların gelmesini istiyorsanız beğenip yorum atmayı unutmayın. Ayrıca sizin favori fotoğraf düzenleme uygulamanız hangisi bizimle paylaşın
Daha Fazla Göster
Yorumlar