Beyonce Sahnede Mahsur Kaldı, Operasyonla Kurtarıldı. Vitrin

63 Gösterim

0   0

Dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Beyonce, çıktığı turne kapsamında verdiği bir konserde meydana gelen sahne arızası nedeniyle yüksek platformda mahsur kaldı. Ünlü şarkıcı merdiven yardımıyla sahneden güçlükle indirildi.
2 Temmuz 2018 Pazartesi 17:02


Dünya çapında büyük hayran kitlesine sahip şarkıcı Beyonce ve rap şarkıcısı eşi Jay-Z, birlikte çıktıkları On The Run II adlı turne kapsamında Polonya'nın Varşova kentinde konser verdi. Konser sırasından sahnenin arızalanması nedeniyle mahsur kalan şarkıcı sahneden güçlükle indirildi.

Beyonce, Sahnede Mahsur Kaldı, Operasyonla Kurtarıldı
MERDİVEN YARDIMIYLA KURTARILDI

30 Haziran'dagerçekleşen konserde 36 yaşındaki ABD'li şarkıcı, performansının bir parçası olarak öne çıkan uçma sahnesi için kurulan platform arızalanınca zor anlar yaşadı. Arıza sonrası organizasyon ekibi ve sahne çalışanları, bir merdiven getirerek Beyonce'yi yüksek platformdan aşağı indirdi.

Beyonce, Sahnede Mahsur Kaldı, Operasyonla Kurtarıldı
HAYRANLARI DESTEK VERDİ

Sahnede sıkıntılı anlar yaşayan ve gerçekleştirmek istediği şov yarıda kesilen Beyonce'yi hayranları desteklemeye devam etti. Ünlü şarkıcı merdivenlerden inerken hayranları ona 'Beyonce' diye tezahürat ederek cesaretlendirdi.

Beyonce, Sahnede Mahsur Kaldı, Operasyonla Kurtarıldı
KONSERİNE DEVAM ETTİ

Mayo kostümü ve yüksek topuklu ayakkabısıyla merdivenden aşağı inen şarkıcı, konserine devam etti..
Son dakika haber ve magazin

Lütfen kanala abone olun

SON HABER'LERİ KAÇIRMAYIN
Daha Fazla Göster
Yorumlar