Sağlık Bakanı Koca Açıkladı: 2 Yeni Grup Daha Yarı…

Sağlık Bakanı Koca Açıkladı: 2 Yeni Grup Daha Yarı...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 2 yeni bir grubun daha aşılama programına dahil edildiğini açıkladı.

Aşılama programı son hız devam ederken programa yeni gruplar da dahil ediliyor. Fahrettin Koca, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada 2 yeni bir grup için de müjde verdi. Bakan Koca, üyelerimizin ve üniversite personellerinin ve Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekiplerinin yarın aşılanmaya başlayacağını duyurdu. 

Türkiye’de 1 Haziran’dan itibaren başlayan yoğun aşılama programına Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekiplerinden sonra öğretim üyeleri ve üniversite personelleri ve Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekipleri de dahil edildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 2 yeni grubun aşılama programına alındığını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Bakan Koca ayrıca üniversite öğrencilerinin de 13 Eylül’den önce aşılanacağını bildirdi. 

‘ÖĞRETİM ÜYELERİMİZİN VE ÜNİVERSİTE PERSONELLERİNİN AŞILANMASINA DA YARIN BAŞLIYORUZ’

Bakan Koca yaptığı açıklamada, ‘Bir meslek grubu daha aşı programında yerini alıyor. Üniversitelerimizin Eylül’de yüz yüze eğitime başlayabilmesi için öğretim üyelerimizin ve üniversite personellerinin aşılanmasına da yarın başlıyoruz. Bu güce güvenin’ ifadeleri yer verdi.  

‘AŞI PROGRAMIMIZDA BİR GRUBUN DAHA AŞILANMASINA BAŞLIYORUZ’

Fahrettin Koca yaptığı açıklamada, ‘Aşı programımızda bir grubun daha aşılanmasına başlıyoruz. Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekipleri yarından itibaren aşı olmaya başlayabilecekler. Her geçen gün yeni meslek ve yaş grupları eklenerek ülkemizi en kısa sürede salgın gündeminden çıkaracağız. Bu güce güvenin’ ifadeleri yer aldı.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ DE AŞILANACAK

Bakan Koca sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ’13 Eylülden önce üniversite öğrencilerimiz de aşılarını olacak’ dedi.

Author: ahmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir