Rize’de denizde kaybolan kişinin cesedi Gürcistan kıyısına vurdu

Çayeli ilçesi Kanlıdere mevkisinde, pazartesi günü serinlemek için denize giren Hasan Furuncu, akıntıya kapıldı. Dalgalarla bir süre mücadele eden Furuncu, gözden kayboldu. Furuncu’nun dalgalarla mücadele ettiği anlar, çevredekiler tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

6 GÜNDÜR ARANIYORDU

İhbarla bölgeye gelen AFAD, Sahil Güvenlik ve jandarma ekipleri, Furuncu için arama çalışması başlattı. Furuncu’dan ize henüz rastlamayan ekipler, 6’ncı günde de arama çalışmalarını sürdürdü. Sahil Güvenlik ekipleri denizde, AFAD ekipleri de kıyıda tarama yaptı.

CANSIZ BEDEN KİLOMETRELERCE ÖTEDE BULUNDU

Arama çalışmaları sürerken Hasan Furuncu’nun cansız bedeni denize girdiği yerin kilometrelerce uzağında Gürcistan’ın Poti şehrinde bulundu.

Rize'de denizde kaybolan kişinin cesedi Gürcistan'da bulundu

“İNŞALLAH KARADENİZ, BABAMI BİZE GERİ VERİR”

6 gündür kıyıda çalışmaları izleyen Hasan Furuncu’nun oğlu Selçuk Furuncu ise “Bir mucize olsa ve babam sağ çıksa ama şu anda bedenine ulaşmaktan başka bir şey düşünemiyoruz. Babam durgun suda bile denize girmek istemezdi. O gün ne oldu, ne yaşandı, o dalgaların arasına nasıl girdi; bilmiyoruz. Koşa koşa denize girmiş, yanındakiler uyarmış ama o suya atlamış. Dalgaların arasında baygınlık geçirdiğini düşünüyoruz çünkü görüntüde sadece ‘İmdat’ diye bağırıyor ve hiçbir çabalama görmüyoruz. Ekipler ona ulaşabilmek için her türlü çalışmayı yapıyor ama henüz bir sonuç yok. Bulunana kadar burada beklemeye devam edeceğiz. İnşallah Karadeniz, babamı bize geri verir” diye konuşmuştu.

Rize'de denizde kaybolan kişinin cesedi Gürcistan'da bulundu
Rize'de denizde kaybolan kişinin cesedi Gürcistan kıyısına vurduakdeniz escort

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.