Mahkum Savcısı Fırat’tan İtiraf Üzere Paylaşım! Sevgilisini Aldattı mı? Bakın Onur Tuna’nın Yeni Sevgilisi Kim Çıktı?

Mahkum dizisinin akıllı ve gözü pek Cumhuriyet savcısı Fırat Bulut karakterine hayat veren sevilen oyuncu Onur Tuna genç meslektaşına kalbini kaptırdı. Onur Tuna yeni aşkını toplumsal medyadan kalp emojisiyle duyurdu.

ÖNCE YASEMİN YAZICI DUYURDU SONRADA ONUR TUNA KARŞILIK VERDİ

Son Yaz dizisinde Naz karakterine hayat veren genç ve hoş oyuncu Yasemin Yazıcı toplumsal medya hesabından Mahkum dizisinin sevilen savcısı Fırat Bulut’unu canlandıran güzel oyuncu Onur Tuna ile birlikte çekilen fotoğrafını paylaştı. Yasemin Yazıcı’nın beyaz kalp emojisiyle paylaştığı resmi etiketleyen Onur Tuna kendiside Yasemin Yazıcı ile birlikte çektirdiği bu resmi kalp emojisiyle paylaştı.

ONUR TUNA YENİ AŞKI YASEMİN YAZICI’YI ALTI AYDIR SAKLIYORDU

Fox TV’nin reyting rekortmeni dizisi Mahkum dizisinin dönem finali yapmasını fırsat a çeviren Savcı Fırat Bulut yani Onur Tuna ve Yasemin Yazıcı’yı da yanına alarak Filipinler’e tatile gitti. Yılbaşından beri yani yaklaşık 6 aydır sevgili oldukları istikametinde magazin topluluğunda dedikoduları yapılan ve ikilinin asla kabul etmediği aşk sonunda toplumsal medya üzerinden duyuruldu.

ONUR TUNA HANDE DOĞANDEMİR’İ YASEMİN YAZICI İLE Mİ ALDATTI?

Onur Tuna hoş oyuncu Hande Doğandemir ile kısa periyodik bir münasebet yaşamıştı. Onur Tuna hoş oyuncudan 2022 yılının Ocak ayında ayrıldı. İşin farklı yanı Hande Doğandemir ile Onur Tuna’nın münasebeti de Doğandemir’in Onut Tuna’nın fotoğrafını cep telefonu kılıfına koymasıyla ortaya çıkmıştı. Artık de Onur Demir ile Filipinler de tatilde olan yeni sevgilisi Yasemin Yazıcı Onur Tuna’nın fotoğrafını toplumsal medyadan kalp emojisiyle paylaştı. Yani hem Yasemin Yazıcı hem de Hande Doğandemir Onur Tuna ile aşk yaşadıklarını birinci duyuran taraf oldu.

Onur Tuna ile Hande Doğandemir’in bağı uzun sürmedi ve başladıktan kısa bir müddet sonra bitti. Onur Tuna ve Yasemin Yazıcı paylaşımlarında bağlantının 6 ay evvel başladığı belirtirken genç ve güzel oyuncu Onur Tuna’nın 6 ay evvel Hande Doğandemir’den ayrıldığı dikkatlerden kaçmadı. Onur Tuna’nın Hande Doğandemir’i aldattığı argüman ediliyor.

Onur Tuna yeni dönemde da Fox TV’nin beğenilen dizisi Mahkum’da savcı Fırat Bulut karakterine hayat vermeye devam edecek. Sizce de Onur Tuna eski sevgilisi Hande Doğandemir ile ihanet yüzünden mi ayrıldı?

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.