Havadan Karadan Denetlemeye Devam! Eskişehir’de Sü…

Havadan Karadan Denetlemeye Devam! Eskişehir’de Sü...

Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından helikopterli kontroller gerçekleştirildi. Buna bağlı olarak 21 sürücüye 8 bin 628 lira ceza yazıldı

Eskişehir’de trafik kontrollerinde havadan karadan denetleme yapılıyor. Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından helikopter ile gerçekleşen trafik uygulaması yapıldı. 

21 otomobil sürücüsüne 8 bin 628 lira para cezası kesildi. Edinilen bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Timleri tarafından ‘Helikopter Destekli Trafik Denetimi’ meydana geldi. 

BELİRLİ SUÇLARDAN 8 BİN 628 LİRA PARA CEZASI KESİLDİ 

Havadan gerçekleşen trafik kontrolünde; seyir halinde cep telefonu kullanmak, belli bir yükü karayoluna değecek ve düşecek şekilde yüklemek, geçmenin yasak olduğu yerlerde önündeki aracı geçmek, gabari dışı yük yüklemek, şerit izleme ve değiştirme kuralına ihlal etmek, karayolu üzerinde zorunlu haller dışında duraklamak ve park etmek, ağır taşıtların uygunsuz şerit kullanımı ve tehlikeli şerit değiştirme ve yakın takip kurallarına uymayan 21 otomobil sürücüsüne toplamda 8 bin 628 lira idari para cezası kesildi.

Author: ahmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir