CHP’li Kaftancıoğlu’ndan Saadet Partisi’ne Ziyaret

CHP’li Kaftancıoğlu'ndan Saadet Partisi’ne Ziyaret

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile şehir teşkilatı, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Muhalefet partiler kendi aralarında, önümüzdeki seçimler için ittifak yapılması ve güncel gelişmeler ile alakalı görüşme amaçlı ziyaretler yapılmaya başlandı.

Geçen seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi ile beraber Millet İttifakı’nda olan Saadet Partisi’nin yeniden Millet İttifakı içinde yer bulunmasını sağlamlaştırmak adına CHP’nin Saadet Partisi’ne ziyaretleri aralıksız sürüyor.

Geçen gün CHP İstanbul İl Teşkilatı, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Ziyarete ilişkin CHP tarafından bir açıklama yapılmazken, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı açıklamada bulundu.

CHP’li Kaftancıoğlu'ndan Saadet Partisi’ne Ziyaret566+33

”FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK”

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, sosyal medya (twitter) hesabı üzerinden ziyarete ilişkin  fotoğraflı paylaşım yaptı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun bu ziyaretiyle ilgili Yazıcı, sosyal medya (twitter) hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma şu notu düştü:

 “Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Sayın Canan Kaftancıoğlu ve arkadaşlarını İl Başkanlığımızda misafir ettik. İstanbul’a ve ülkemize dair fikir alışverişinde bulunduk. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.”

CHP’li Kaftancıoğlu'ndan Saadet Partisi’ne Ziyaret313

KAFTANCIOĞLU’NUN ZİYARETİ ERBAKAN’IN SÖZLERİNİ ANIMSATTI

Necmettin Erbakan, seneler önce katıldığı bir programda kendisini dinleyen topluluğa “CHP’ye aldanıp, kuyruğuna takılma. Bir daha aldanırsan gelecek sefer dövecek dizin de kalmayacak haberin olsun. Bir daha aldanmaya hakkın yok” sözleriyle seslenmişti.

Author: ahmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir