Bir Vakitler Çukurova final mi yapıyor? Bir Vakitler Çukurova bitti mi?

Bir Vakitler Çukurova, Tims&B Productions imzalı, birinci kısmı 13 Eylül 2018 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu ve Evren Karabıyık Günaydın’ın üstlendiği, senaryosunu ise Yıldız Tunç, Atilla Özel, Ayça Üzüm ve Selena Çağlayan’ın birlikte kaleme aldıkları Türk üretimi aşk, dram, aksiyon ve tarihi cinsteki televizyon dizisi.

Dizinin başrollerinde Hilal Altınbilek, Furkan Palalı ve Hülya Darcan yer almaktadır.  4 dönemden oluşan dizi, 16 Haziran 2022 tarihinde yayımlanacak olan 141. kısmı ile final yaparak sona erecektir. Bir Vakitler Çukurova konusu nedir? Bir Vakitler Çukurova oyuncuları kimler? Bir Vakitler Çukurova final mi yapıyor? 

Dizide aşkı için öldürmeyi göze almış “Yılmaz” ile sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden “Züleyha”nın öyküsü anlatılıyor. Ancak bu öyküde yalnızca farklı düşen iki sevgili yok! Ailesinin görkemli geçmişini ve biricik oğlunu korumak için kanatlarını açmış bir “Hünkar”ın savaşı da var; aşık olduğu bayanı tutsak etmeyi göze alan “Demir” de!

Ve elbette sınırsız aşkların coğrafyasında, geçmişten bugüne uzanan hesaplaşmalar, paylaşılamayan topraklar da! Aşkın sınırsız, arbedenin vefatına, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık imtihanlarından geçen bir aşkın öyküsü.

Ana karakterler:

* Züleyha Yaman (Hilal Altınbilek): İstanbul’da bir terzidir.

* Fikret Fekeli/Yaman (Furkan Palalı): Adnan Yaman’ın gayrimeşru oğludur.

* Lütfiye Duman (Hülya Darcan): Fikret’in teyzesidir.

Oyuncular

* İbrahim Çelikkol

* Furkan Palalı

* Hilal Altınbilek

* Hülya Darcan

* Bülent Polat

* Serpil Tamur

* Sibel Taşçıoğlu

* Aras Şenol

* Polen Emre 

* Erkan Bektaş 

* Altan Gördüm

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.