Binomo ve rap yıldızı Meg Online’dan yatırımcılara özel çalma listesi!

Posted by

Resim, heykel, müzik üzere çeşitli alanlarda eser üreten sanatkarlar, üretimlerini dijital platformlar aracılığıyla daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor. Son olarak online ticaret platformu Binomo, hit kesimleriyle rap müzik listelerinin birinci sıralarında yer alan Meg Online (Mehmet Emin Güleken) ve müzik dünyasının dijital ayağı olan Spotify ile işbirliği yaparak yatırım dünyasına ritim kazandırıyor.

Geçtiğimiz aylarda da pop müzikteki hit müzikleriyle tanınan Can Bonomo ile ortak projeye imza atan online platformun, şimdiki adımında ise rap müziğin parlayan yıldızlarından Meg Online yer alıyor. Binomo, Meg Online’ın yatırımcılara özel hazırlayacağı çalma listesini 7 Temmuz’da Spotify’da yayımlamasının akabinde toplumsal medyada da paylaşacaklarını duyurdu. Çalma listesinde dinleyicilere farklı çeşitte birçok müzik sunan Binomo, online ticaret yaparak ek gelir elde eden şahısların müzikle birlikte rasyonel kararlar almalarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

RAP MÜZİKÇİ YATIRIMCILARA ÖZEL ÇALMA LİSTESİ HAZIRLIYOR

Müziğin, karar verme yetisinde güzelleştirici tesirini pratiğe dökmeyi amaçlayan ve 130’u aşkın ülkede faaliyet gösteren Binomo, online ticaret dünyasına hareket katıyor. Hususa dair yaptıkları açıklamada 320 bin takipçili rap sanatkarı Meg Online’ın Spotify’da hazırladığı çalma listesinde birçok çeşitten kesimin bulunduğunu aktaran online ticaret platformu, dinleyicilerin farklı ruh hallerine nazaran müzik seçmesine imkan tanıyarak online ticareti eğlenceli bir tecrübeye dönüştürdüklerini aktardı. Açıklamada, çalma listesinin 7 Temmuz’da Spotify’da erişime açılmasının akabinde toplumsal medya hesaplarından da paylaşılacağı belirtildi.

FİNANS DÜNYASINA ETKİNLİKLERLE HAREKET KATIYOR

Projeye dair fikirlerini paylaşan Meg Online, “”Bana nazaran müzik ruhun besinidir , hatta bana nazaran müziksiz hayat olmamalı illaki uygun yahut berbat durumlarda seni anlatan müzikler ile denk geliyorsun. Müzik Olmazsa olmaz!” dedi.

Online ticaret platformu Binomo yarış, turnuva üzere aktivitelerde globaldeki üyelerini bir ortaya getirirken, amatör yatırımcılara da finansal okuryazarlık kazanmaları için öğretici podcast ve görüntü serileriyle dayanak oluyor. Binomo, adayların demo hesap aracılığıyla da düşük başlangıç depozitosu kaidesiyle süreç yaparak pratik kazanmalarına kapı aralıyor.

YENİ BAŞLAYANLAR TECRÜBE KAZANIYOR

Online ticaret platformu Binomo’nun düzenlediği turnuvalara katılan yarışmacılar, finans dünyasına dair iddia ve tahlil yeteneklerini geliştirirken, birbirinden farklı varlıklarla süreç yaparak ek gelir elde etme bahtı yakalıyor. Platform üyeleri bu sayede daha büyük bütçeler kullanarak tecrübe alanlarını genişletmeden evvel, farklı paha aralıklarına sahip varlıklarla süreç yapmayı öğreniyor. Adaylara hakikat varlıklara nasıl yatırım yapılabileceğini öğrenmeleri için finansal okuryazarlık kazanmaları tavsiyesini veren Binomo ise yatırım yapmanın her vakit risk barındırdığını da hatırlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.