Annesinin telefonunu alan 2 yaşındaki çocuk, meskene 31 çizburger söyledi

Teksaslı bir anne, 2 yaşındaki oğlu kazara telefonundan 31 tane çizburger siparişi verince komşularına onlarca parasız çizburger dağıttı.

Independent Türkçe’nin CNN’den aktardığına nazaran; anne Kelsey Golden, pazartesi konuttan çalıştığını ve oğlu Barrett’ın oynamak için telefonu “çekmeye” başladığını söyledi.

Golden “Telefonun yansımasına bakmayı seviyor” dese de Barrett’ın o gün “ekrana basmaya, telefonu kolunun etrafında güya sürat treniymiş üzere sallamaya başladığını” ekledi.

Annenin fark etmediği şeyse telefonun kilidinin açık olduğu ve oğlunun yemek teslimatı uygulaması DoorDash’ten konuta 31 tane çizburger sipariş etmeyi başardığıydı.

BİLDİRİM GELİNCE ANLADI

Golden neler olup bittiğini fakat telefonuna siparişin olağandan uzun sürdüğünü belirten bir bildirim gelince anladığını söyledi.

Bildirim Golden’ı gafil avladı zira bazen öbür çocuklarının paketlenmiş öğlen yemeklerini DoorDash’ten sipariş verse de o gün o denli yapmamıştı. Sipariş alıp almadıklarını öğrenmek için çocukların okulunu aradı ancak çalışanlardan biri sipariş gelmediğini söyledi.

Golden, “Bunu söylediği anda dışarıda, verandada Barrett’la oynuyordum” dedi.

“Bir otomobil yanaştı ve ‘Ne?’ dedim.”

Golden, “Böylece otomobilin yanına gittim ve otomobildeki bayan kocaman bir McDonald’s paketi çıkarıp ’31 çizburger?’ diye sordu” diye devam etti.

“Aman İlahım, bunu sahiden yaptı diye düşündüm.”

Annesi, yüzde 25’lik “gerçekten bonkör” bir bahşiş veren Barrett’ın, sipariş bedelini 91,70 dolara çıkardığını söyledi.

TOPLUMSAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Golden tahlili çizburgerleri Facebook üzerinden arkadaşlarına ve komşularına dağıtmakta bulurken gönderisi viral oldu.

Barrett’ın annesi Facebook gönderisine “İlgilenen varsa 31 tane parasız McDonald’s çizburgerim var” diye yazdı.

Görünüşe nazaran iki yaşındaki oğlum Doordash’ten nasıl sipariş vereceğini biliyor. Golden, çizburgerleri alanlar ortasında siparişlerin 6’sına talip olan gebe bir anne olduğunu ve kalan burgerlerin en yakın komşularına dağıtıldığını söyledi.

Bayan, McDonald’s’ın mahallî şubesinin daha sonra Barrett’la kendisini maskotlarla tanışmak, fotoğraf çekmek ve ücretsiz tavuk nugget yemek için cuma günü şubeye davet ettiğini ekledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.