Altay’da Murat Uluç sürprizi: Geri dönüyor

Posted by

Spor Toto 1’inci Lig takımlarından Altay’da geçen dönemin son kısmından bu yana teknik yönetici Sinan Kaloğlu’nun yardımcı antrenörlüğünü üstlenen 41 yaşındaki eski futbolcu Murat Uluç’un futbola dönme hazırlığında olduğu öğrenildi. Transfer yasağı bulunan İzmir grubunda golcüler Paixao ve Bamba’nın ekipten ayrılması, şimdi yeni mukavele imzalamayan Deniz Kadah’ın tedavisinin sürmesi nedeniyle forvet sınırında ıstırap yaşanırken, idare 17 Mayıs 2019’da Altay’da jübile yapan eski santrfor Murat Uluç’a sarıldı.

Geçen dönem idmanlarda vakit zaman çift kale maçlarda hünerlerini sergileyen Murat Uluç’un attığı gollerle formundan bir şey kaybetmediğini gösterdiği ve kurmayların, “Sahaya çıksa oynar” yorumları yaptığı belirtildi.

Elinde genç golcü Nurettin dışında alternatifi bulunmayan Altay, her ihtimale karşı Murat Uluç’u kadroyla idmanlara çıkarmaya başladı. Son olarak Altay forması giyen ve kadro kaptanlığını üstlenen Murat Uluç, iş başa düşerse antrenör lisansını iptal edip, futbolcu lisansı çıkaracak. Altay’da 1 yıllık kontrat imzalanan kaptan İbrahim de 41 yaşına bastı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.